Cieśla

Miejsce pracy: Niemcy (Hamburg, Lipsk, Norymberga)

Obowiązki:

  • wydajna praca w brygadach szalunkowych
  • umiejętności praktycznego zastosowania systemów szalunkowych

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku cieśla szalunkowy
  • mile widziane dokumenty potwierdzające kwalifikacje
  • znajomość systemów szalunkowych (np. DOKA, PERI, Hünnebeck)
  • zdolność do pracy na wysokości
  • fachowość, punktualność, sumienność
  • Ważny certyfikat szczepienia szczepionką dwudawkową przeciwko Covid – 19 (ze względu na niemieckie wymagania dotyczące dopuszczenia do pracy).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie w Niemczech
  • bezpłatny dowóz z miejsca zakwaterowania w Niemczech do pracy i z pracy
  • możliwość ubezpieczenia członków rodziny
  • przygotowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do wypłaty niemieckiego zasiłku rodzinnego i zwrotu niemieckiego podatku
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • możliwość wyjazdu do domu co ok. 1,5 miesiąca na tygodniowy urlop płatnyInformujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.