Stanowisko: Elektryk

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

* montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych na budowie,

* utrzymanie oraz organizacja zasilania terenu budowy,

* diagnozowanie i usuwanie ewentualnych awarii elektrycznych na terenie budowy,

* wykonywanie pomiarów elektrycznych,

* konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych,

* praca z rysunkiem technicznym,

* nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi oraz instalacjami wewnętrznymi budowy.

Wymagania:

* wykształcenie elektryczne,

* min. 2 lata doświadczenia zawodowego w budownictwie,

* uprawnienia SEP dozoru i eksploatacji 1 kV,

* dokumenty potwierdzające kwalifikacje (świadectwo szkolne, kursy, certyfikaty, świadectwa pracy, itp.)

* uzyskanie zdolności do pracy na wysokości na podstawie naszego skierowania na badania wstępne (badania bezpłatne w wielu placówkach medycznych w całym kraju),

* chęć dalszego rozwoju,

* sumienność i odpowiedzialność,

* dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,

* znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• stawka 22 PLN/godz. brutto,

• 50% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych,

• terminową wypłatę wynagrodzenia,

• pełne ubezpieczenia społeczne od wynagrodzenia,

• szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego,

• odzież i obuwie ochronne,

• możliwość rozwoju,

• możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej,