Inżynier budowy
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • rejestracja i analiza dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy
  • prowadzenie ewidencji zleceń roboczych
  • przygotowywanie raportów przerobowych, stanu zatrudnienia, itp.
  • prowadzenie korespondencji dotyczącej budowy
  • opracowywanie protokołów odbioru robót i robót w toku
  • udział w naradach produkcyjnych i odprawach pracowniczych
  • dopilnowanie należytej jakości technicznej wykonywanych robót i prawidłowej organizacji stanowisk pracowniczych
  • sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy
  • wykonywanie operatywnych harmonogramów, planów miesięcznych i kwartalnych oraz rozliczeń materiałowych
  • przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców
  • obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
  • znajomość przepisów ustawy prawo budowlane i przepisów technicznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i kontraktowej
  • znajomość AutoCAD, programów kosztorysowych i kalkulacyjnych
  • zaangażowanie, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji oraz umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • system poleceń pracowniczych
  • nagrody finansowe za propozycje innowacji i usprawnień
  • możliwość skorzystania z dopłat do wypoczynku, dofinansowania do kolonii dzieci, paczek mikołajowych, zajęć sportowych
  • świadczenia świąteczne
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy