Mistrz Budowy

Miejsce pracy: Hamburg

Obowiązki:

  • Zarządzanie i koordynowanie prac brygad budowlanych
  • Współpraca z Kierownikiem budowy
  • Nadzór nad poprawnością wykonywanych prac zgodnie z dokumentacją i wymogami kontraktu

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe budowlane
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży budowlanej ( montaż szalunków systemowych, betonowanie, montaż prefabrykatów, czytanie niemieckiego rysunku technicznego )
  • Predyspozycje i doświadczenie w zarządzeniu zespołem
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych brygad
  • Umiejętność podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację i czytanie niemieckiego rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi komputera i programów komputerowych (Microsoft Office)
  • Umiejętność pracy z pomocą przyrządów typu niwelator, teodolit
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stałą, dobrze płatną pracę na podstawie umowy o pracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie w Niemczech
  • Bezpłatny dowóz z miejsca zakwaterowania w Niemczech do pracy i z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz gwarancję odprowadzania składek na ubezpieczenia społeczne zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Możliwość ubezpieczenia członków rodziny
  • Przygotowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do wypłaty niemieckiego zasiłku rodzinnego
  • Zwrot niemieckiego podatku i ekwiwalentu za urlop
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Niemieckie zameldowanie
  • Możliwość wyjazdu do domu co ok. 1,5 miesiąca na tygodniowy urlop płatny