Stanowisko: Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki: • księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych, • księgowanie i rozliczanie leasingów • ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych • księgowanie list płac i potrąceń • przygotowywanie kalkulacji i deklaracji podatkowych w zakresie VAT, CIT • weryfikowanie prawidłowości i zapewnienie poprawności klasyfikacji podatkowej zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych • wsparcie i współpraca z innymi działami w zakresie wyjaśniania zagadnień związanych z prawem podatkowym, śledzenie zmian w zakresie prawa podatkowego • uczestnictwo w modyfikacjach i usprawnieniu pracy systemu finansowo -księgowego • zapewnienie sprawnej realizacji zadań terminowych, zgodnie z założonymi celami • współpraca w zakresie przygotowywania danych do pakietów konsolidacyjnych

Wymagania: • wykształcenia wyższego kierunkowego w zakresie finansów lub rachunkowości • biegłej znajomości przepisów prawa podatkowego oraz UoR • bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela • około 3 lat doświadczenia w dziale księgowym na analogicznym stanowisku najchętniej w firmie z branży budowlanej • znajomości oprogramowania finansowo-księgowego • mile widziane doświadczenie w ulepszaniu i modyfikacji systemów księgowych • samodzielności, odpowiedzialności, dokładności i elastyczność

Oferujemy: • stabilne zatrudnienie, • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań • przyjazną atmosferę pracy • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach • dofinansowanie do pakietów medycznych • świadczenia z ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenie Bożonarodzeniowe)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.