Obecnie poszukujemy osób do pracy na terenie Niemiec w zawodzie:

SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Wymagania:

  • znajomość zawodu – bardzo dobra znajomość rynku niemieckiego
  • ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo lub odpowiednie techniczne wyksztalcenie
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakresie budownictwa kubaturowego na rynku niemieckim
  • bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCAD, mile widziany MS Project
  • praktyczna znajomość kosztorysowania robót budowlanych
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu zaawansowanym C1
  • dyspozycyjność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech w miejscu przygotowanym przez pracodawcę
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,

Zadania:

  • wsparcie działu kalkulacji w procesie ofertowania
  • wsparcie kierownictwa projektu w procesie wyboru, zakupów, rozliczania i oceny podwykonawców oraz dostawców, doboru technologii, materiałów i urządzeń
  • organizacja logistyczna i technologiczna przed realizacją projektów
  • wycena i rozliczanie prac dodatkowych
  • planowanie kosztów usług i materiałów
  • przygotowywanie zapytań ofertowych
  • prowadzenie protokołów z negocjacji
  • uzgodnienie zakresu dokumentacji technicznej w przypadku zlecenia podwykonawstwa
  • prowadzenie budżetu budowy w programie RIBiTWO

Zapewniamy:

  • stałą, dobrze płatną pracę na podstawie umowy o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie w Niemczech
  • bezpłatny dowóz z miejsca zakwaterowania w Niemczech do pracy i z pracy
  • bezpłatne badania medycyny pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz gwarancję odprowadzania składek na ubezpieczenia społeczne zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • możliwość ubezpieczenia członków rodziny
  • przygotowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do wypłaty niemieckiego zasiłku rodzinnego i zwrotu niemieckiego podatku
  • pomoc w organizacji wyjazdu,
  • niemieckie zameldowanie,
  • możliwość wyjazdu do domu co ok. 1,5 miesiąca na tygodniowy urlop płatny.